Bahigo

1

Bahigo Giriş

Bahigo, Türkiye'de zaman zaman erişim engeline maruz kalıyor. Bu sebepten dolayı Bahigo'ya kesintisiz giriş yapmak için sitemizi kullanabilir ve sitemiz üzerindeki Bahigo giriş butonlarını kullanarak 7 24 kesintisiz erişim sağlayabilirsiniz.Butonlarımız güncel Bahigo adresine yönlendirmektedir. Sitemiz üzerinden Bahigo güncel giriş adresine kesintisiz erişim sağlayabilmek, bonus ve kampanyalar hakkında bilgi edinmek için takipte kalınız!

Bahigo Giriş

2

Bahigo Güvenilir Mi

Rivalo markasının yeni dönem ismi olarak belirlediği Bahigo, güvenilir bir firma olarak bilinmektedir. Büyüme kaydeden firmalardan bir tanesi yeni adıyla Bahigo'da isim değişikliği ile birlikte olumlu bir hava yakalandı. Son derece güvenilir, ödemeleri sorunsuz gerçekleştiren bir firma.
Kazandırmak ve üyelerinin istekleri doğrultusunda daha yüksek oranlar ile hizmet vermek istediğini dile getiren Bahigo, kısa sürede büyük etki yarattı.

Bahigo Giriş

3

Bahigo Üyelik

Bahigo'ya giriş yaptıktan sonra, sağ üst kısımda bulunan ”Kayıt Ol” kısmını tıkladığınız zaman karşınıza bir ekran gelmektedir. Bu pencerede tüm bölgeleri doldurup, gerekli adımları geçmenizin ardından; kolay, hızlı ve güvenli olarak üyelik işlemlerinizi tamamlamış olabileceksiniz.

Bahigo Giriş

4

Bahigo Para Yatırma

Bahigo popüler oyun sitesi içerisinde ödeme yöntemleri hem güvenilir hem de pratiktir. Bireyler Bahigo ödeme yöntemlerini kullanarak hesap bilgilerini koruyarak işlem yapabilirler. Para yatırma ve çekme süreçleri içerisinde bireylerin kişisel hesaplarını kullanmaları ve minimum limitlere dikkat etmeleri faydalı olacaktır.


Bahigo Giriş

5

Bahigo Ödeme Yöntemleri

Kredi Kartı: Kredi Kartı ile yatırım yapacak olan kullanıcılar hesaplarına en az 50 TL, en çok 750 TL aktarabilirler.
Cepbank: Yatırımlarını Cepbank ile gerçekleştirecek olan kullanıcılar günlük en düşük 100 TL aktarabilirler.
Banka havalesi: Siteye havale ile para aktaracak olan kişiler için minimum tutar serbest bırakılmış.
Papara: Siteye yatırım yapacak olan kullanıcılar hesaplarına en az 100 TL yatırım yapabilirler.
Bitcoin ve altcoinler için ise yatırım yapacak olan tutar en az 50 TL olarak belirlenmiştir.

Bahigo Giriş